Balící stroje

* Balení do fólie
Na těchto stránkách bychom se Vám rádi pokusili přiblížit námi nabízené možnosti balení do fólie. Balení do fólií patří k nejrozšířenějším způsobům ochrany produktu, které firmy využívají. Firma FEIFER je tradičním dodavatelem balicích technologií s dlouholetou tradicí. Jsme připraveni Vám navrhnout nejen technologii balení do fólie, ale i vhodný typ materiálu s důrazem na minimalizaci Vašich nákladů. Na úvod Vám doporučujeme se zamyslet nad účelem uvažovaného fóliového obalu pro svůj výrobek. Fóliový obal může plnit ochrannou funkci jednotlivého produktu (spotřebitelské nebo přepravní balení) nebo sloužit k vytvoření skupiny určitého počtu Vašich produktů (skupinové balení). Většinu fólií je také možné potisknout Vaší reklamou, informačními značkami pro spotřebitele či jiným sdělením. Fólie jsou obvykle dodávány v čirém provedení, na přání pak v libovolném barevném provedení.

Mezi nejběžněji používané fólie především patří:
- LDPE, HDPE - polyethylenové fólie
- PVC - polyvinylchloridové fólie
- POF (PE/PP) - polyolefinové fólie

*Balení do fólie bez jejího smršťování
Jedná se o princip balení, kdy produkt je ručním nebo automatickým způsobem vložen do sáčku či nekonečné role fóliového materiálu a pomocí přímé či tvarové (úhlové) svařovací čelisti je tepelně uzavřen do fóliového obalu. V našem sortimentu si můžete vybrat zařízení od těch nejjednodušších s impulsním principem svařování až po plně automatické stroje s permanentně vyhřívaným svařovacím elementem a s digitální regulací teploty.

* Tepelné smrštění fólie
Tepelné smrštění fólie slouží k vytvoření obalu, který dokonale zafixuje Váš produkt nebo skupinu produktů do kompaktního celku. Vlastní tepelné smrštění je provedeno pomocí tepelného šoku. Díky relativně rychlému průběhu smršťovacího procesu je možné tuto technologii balení užít i pro chlazené či mražené produkty. Naše společnost Vám nabízí širokou škálu řešení pro téměř všechny běžné aplikace. Dodáváme komorové balicí stroje, u kterých s minimálními investičními náklady získáte kompletní balicí technologii (tj. balení a smršťování), a to v prostorově nenáročném provedení. Dále vyrábíme a dodáváme široký sortiment průchozích smršťovacích tunelů a balicích automatů, které patří ke špičce při sériovém balení zboží. V naší nabídce nechybí ani zařízení, která umožňují smrštění fólie při paletizaci.

* Uzavření obalu z tvrdého plastu (např. misky, kelímky)
Pokud pro balení používáte plastové misky, krabičky či kelímky s víkem, je ve většině případů nezbytné z důvodu ochrany produktu zajistit, aby Váš produkt nebyl prokazatelně otevřen již během distribuce. Naše společnost Vám jako jeden z mála dodavatelů může nabídnout i pro tento případ vhodné řešení. Jedná se o bodové nebo stehové svářečky, které tepelným či ultrazvukovým principem zajistí spojení krabice i víka obalu. V závislosti na sériovosti balení Vašeho produktu lze navrhnout řešení od manuálního až po plně automatické.

PROČ NÁŠ ONLINE KATALOG

1 - ŠIROKÝ VÝBĚR SORTIMENTU - prohlídka zboží v našem katalogu je velice pohodlná - 24 hodin denně, 365 dní v roce. Nabízíme široký sortiment obalových materiálů. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo mailem.

2 - PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ - správně vyrobeným obalem chráníte vaše zboží a to se neznehodnocené dostane k vašim zákazníkům

3 - ZNALOST TRHU - ve výrobě obalů máme dlouholetou zkušenost, pomůžeme vám nalézt pro vaše zboží nejlepší materiál a tvar obalů

4 - FLEXIBILITA - díky vlastním výrobním linkám, spolupráce s distribučními firmami vám zajistí včasné dodání obalů

5 - INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP - odborné konzultace našich obchodních zástupců

6 - REFERENCE

7 - ZÁRUKA A SERVIS

PRŮVODCE NAŠÍM KATALOGEM

1. KROK - vyberte si zboží v našem katalogu

2. KROK - klikněte si na detaily 

3. KROK - u zboží najdete dotaz na produkt

4. KROK - je dobré napsat telefon

5. KROK - odešlete dotaz

6. KROK - - pokud jste v našem katalogu nenašli zboží, které potřebujete, nebo máte-li zájem o např. speciální výrobu kartonových obalů, kontaktujte nas

7. KROK - v případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na čísle 725 459 630

Informace o GDPR